Get Adobe Flash player

W dniach 9-10 maja 2014 r  w Zespole Szkół w Dąbrowie miała miejsce XV Jubileuszowa edycja Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego „Liść Dębu” W Festiwalu wzięło udział 30 solistów, 13 duetów, 19 zespołów wokalnych , co stanowi ogólną liczbę ponad 230 uczestników dwóch festiwalowych dni. Dzieci i młodzież przyjechały do Dąbrowy z: Brzegu, Lewina Brzeskiego, Domecka, Korfantowa, Pawłowiczek, Grodkowa, Skorogoszczy, Żelaznej, Opola, Ozimka, Izbicka, Sławic, Namysłowa, Kup, Naroka, Komprachcic  u, Maciowakrzy, Prószkowa, Włodzienina i Dąbrowy.

Wykonawcy współzawodniczyli ze sobą w czasie dwóch dni walcząc o Złoty, Srebrny I Brązowy Liść  Dębu, statuetki zostały wykonane przez artystę ceramika p. Małgorzatę Wodyńską.

Patronat nad Festiwalem objęli:

Wójt i Urząd Gminy Dąbrowa

Dyrektor GOKiR w Dąbrowie

Starostwo Powiatowe w Opolu

Urząd Marszałkowski w Opolu

Kuratorium Oświaty w Opolu

Towarzystwo Przyjaciół Opola

Rada Rodziców przy ZS w Dąbrowie

Indywidualni sponsorzy:

Roman Kaszuba  - Sklep Spożywczy w Dąbrowie

Beata Sil – Lewiatan w Dąbrowie

Dorota Pieniacha – Apteka w Dąbrowie

Katarzyna i Jan Faryniarzowie – Naprawa Pojazdów Mechanicznych Dąbrowa

Elżbieta i Waldemar Nowakowie  - Firma Remontowo Usługowa Szot  Dąbrowa

Radosław Nieckarz Piekarnia Dąbrowa

Jolanta i Zbigniew Utkowie - Siedliska

Barbara i Ryszard Gaczkowscy – Siedliska

Maria i Daniel Szeremetowie Firma Handlowo Usługowa Lis – Ciepielowice

Piotr Lewczyński, Przemysław Kownacki - Gold & Digger Opole

Małgorzata Wrzód – Karczma Złoty Róg Wawelno

Elżbieta i Andrzej Kuczyńscy – Handel i usługi różne Dąbrowa

Jan Szczepański – Sklep Odido Dąbrowa

 

Po przesłuchaniu solistów w ciągu pierwszego dnia Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria klas I-III szkoły podstawowej:

I miejsce : Kamila Kałuża PSP nr 2 Opole

II miejsce: Natalia Lasek PSP nr 3 Brzeg

III miejsce: Oliwia Kwiecień ZS Dąbrowa

Wyróżnienia: Laura Gadzińska PSP Sławice

Martyna Gajdzica ZGSP Pawłowiczki

Martyna Kozioł PSP nr 7 Opole

Kategoria Domy Kultury I-III szkoły podstawowej:

I miejsce : nie przyznano

II miejsce: Zuzanna Letka GOKiR Dąbrowa

III miejsce: nie przyznano

Kategoria klas IV-VI szkoły podstawowej:

I miejsce: Kamil Janoszek PSP Domecko

II miejsce: Wiktoria Burzyńska PSP nr 2 Opole

Aleksandra Ludwig PSP Izbicko

III miejsce: Milena  Łyga ZS Dąbrowa

Wiktor Troczka SP nr 4 Namysłów

Wyróżnienia: Julia Mikulisz ZSP Maciowakrze

Jessica Stellmach PS nr 7 Opole

Agnieszka Fiałka PSP Skorogoszcz

Julia Nolda ZGSP Pawłowiczki

Kategoria Domy Kultury IV-VI szkoły podstawowej:

I miejsce : Sonia Gielnik SOK Komprachcice

II miejsce: Maciej Drzazga Pawłowiczki

III miejsce: nie przyznano

Kategoria klas I-III gimnazjum:

I miejsce: Patryk Dybka PG nr 1 Namysłów

Katarzyna Bazal PG nr 3 Brzeg

II miejsce: Urszula Sękowska ZGSP Pawłowiczki

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia Paulina Klosa PG Prószków

Magdalena Kowalczyk ZS Dąbrowa

Aleksandra Calicka PG nr 9 Opole

Kategoria Domy Kultury I-III gimnazjum:

I miejsce : Agnieszka Treffon ZGSP Pawłowiczki

II miejsce: nie przyznano

III miejsce: nie przyznano

Wyróżnienie: Karolina Kornatowska GOKiR Dąbrowa

Nagroda Dyrektora GOKiR w Dąbrowie: Katarzyna Bazal PG nr 3 Brzeg

Nagroda im. Karola Musioła: Kamil Janoszek PSP Domecko

Patryk Dybka PG nr 1 Namysłów

Nagroda Filharmonii Opolskiej (udział w wystepie):

Agnieszka Treffon Pawłowiczki

Patryk Dybka PG nr 1 Namysłów

Kamil Janoszek PSP Domecko

Kamila Kałuża PSP nr 2 Opole

W ciągu drugiego dnia prezentowały się duety i zespoły. Oto wyniki:

Kategoria klas I-III szkoły podstawowej:

I miejsce  - Patrycja Konarska, Paweł Niewęglowski PSP nr 3 Brzeg

II miejsce  - Martyna Gajdzica, Kamil Wilk ZGSP Pawłowiczki

Martyna Kozioł, Maja Grygierczyk PSP nr 7 Opole

III miejsce  - nie przyznano

Kategoria Domy Kultury I-III szkoły podstawowej:

I miejsce : nie przyznano

II miejsce: nie przyznano

III miejsce: Natalia Dziuk, Dominika Taboł  GOKiR Dąbrowa

Kategoria klas IV-VI szkoły podstawowej:

I miejsce – Wiktoria Malik, Michał Treffon ZGSP Pawłowiczki

II miejsce- Jessica Stellmach, Piotr Skrzipczyk PSP nr 7 Opole

III miejsce- Mała Gama Laura Wróblewska, Sylwia Kocot SP nr 4   Namysłów

Magdalena Szelewska, Maja Miążek PSP nr 2 Opole

Kategoria klas I-III gimnazjum:

I miejsce – Agnieszka Sawicka, Magdalena Michalak PG nr 3 Brzeg

II miejsce – Adrianna Mojzyk, Karolina Kornatowska PG Dąbrowa

III miejsce – Jessica Glombek, Paulina Hennek PG  Żelazna

Po przesłuchaniu wykonawców postanowiło przyznać wyróżnienia i nagrody:

ZESPOŁY

Kategoria klas I-III szkoły podstawowej:

I miejsce  - Psotki PSP nr 2 Opole

II miejsce  - Iskierki PSP nr 3 Brzeg

III miejsce  - Zespół Wokalny ZS Dąbrowa

Kategoria klas IV-VI szkoły podstawowej:

I miejsce- Gama SP nr 4 Namysłów

II miejsce- Cantare 1 ZGSP Pawłowiczki

Trzy plus jeden PSP Włodzienin

III miejsce- Kalejdoskop PSP nr 2 Opole

Wyróżnienie: Zespół Wokalny ZS Dąbrowa

Kategoria Domy Kultury IV-VI szkoły podstawowej:

I miejsce : Cztery żywioły GOK Dobrzeń Wielki

II miejsce: nie przyznano

III miejsce: nie przyznano

Kategoria klas I-III gimnazjum:

I miejsce: – DOMINATA PG nr 1 Namysłów

Bracia i Przyjaciele PG nr 3 Brzeg

II miejsce: –  Zespół Wokalny PG Korfantów

III miejsce: nie przyznano

Wyróżnienie Rainbow Brick - PG Dąbrowa

 

Nagroda Wójta Gminy Dąbrowa:

Zespół Bracia I Przyjaciele PG nr 3 Brzeg

Nagroda Filharmonii Opolskiej „Osobowość festiwalu” :

Zespół DOMINANTA PG nr 1Namysłów

Zespół Bracia i Przyjaciele PG nr 3 Brzeg

Duet: Patrycja Konarska, Paweł Niewęgłowski PSP nr 3 Brzeg

Duet: Wiktoria Malik, Michał Treffon ZGSP Pawłowiczki

Nagroda Dyrygentów Programu  Śpiewająca Polska:

p. Monika Wasik-Rydzy

Podziękowanie Koordynatora Regionu Opolskiego Programu Śpiewająca Polska z okazji jubileuszu XV Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego Liść Dębu dla dyrekcji szkoły i kierownictwa artystycznego festiwalu.

W konkursie plastycznym „Impresje muzyczne”, imprezie towarzyszącej Festiwalowi zostali nagrodzeni uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych województwa opolskiego. Uczniowie szkół podstawowych  wykonywali  ilustracje do dowolnej bajki muzycznej , gimnazjaliści do dowolnego musicalu. Prace konkursowe zostały ocenione przez komisję konkursową w składzie p. Małgorzata Kownacka, p. Małgorzata Protasewicz, p. Renata Planert-Palak. Nadeszło ok. 50 prac, wyniki poniżej.

Kategoria klas I-III szkoły podstawowej:

I miejsce : Fiuk Weronika PSP nr 7 Opole

II miejsce: Mendel Nadia PSP Dąbrowa

III miejsce: Kołodziej Zuzanna  PSP Dąbrowa

Wyróżnienia: Musiał Jakub PSP Dąbrowa, Jessa Dagmara PSP Dabrowa,

Taboł Dominika PSP Dąbrowa

Kategoria klas IV-VI szkoły podstawowej:

I miejsce: Kozioł Karolina PSP nr 7 Opole

II miejsce: Kokot Aleksander PSP Dąbrowa

III miejsce: Kiliańczyk Natalia PSP nr 7 Opole, Bil Piotr PSP Dąbrowa

Wyróżnienia: Rumin Celestyna PSP Dąbrowa, Klemens Weronika PSP nr 7 Opole, Mazur Magdalena PSP Dąbrowa, Stelmach Jessica PSP nr 7 Opole

Kategoria klas I-III gimnazjum:

I miejsce: Czech Adrian PG Dąbrowa, Dziuk Vanessa PG Dąbrowa

II miejsce: Czerner Patrycja ZGSP Pawłowiczki, Własiewicz Anna ZGSP Pawłowiczki

III miejsce: nie przyznano

Wyróżnienia: Kotynia Jan PG Dąbrowa

Małgorzata Kownacka - Rusnak

UśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiech

Zapraszamy wszystkich utalentowanych wokalnie do udziału

w XV  Jubileuszowym Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym

„Liść Dębu” – Dąbrowa  2014

Festiwal odbędzie się w Zespole Szkół w Dąbrowie

9 i 10 maja 2014 r.

 

Pliki do pobrania:

Regulamin festiwalu

Regulamin impresje

Plakat

Dziennik Lekcyjny

Godziny lekcyjne

 

1. 8:05 - 8:50

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:45 - 11:30

5.11:40 - 12:25

6. 12:40 - 13:25

7. 13:40 - 14:25

8. 14:30 - 15.15

Zegar

Ulti Clocks content

Foto

DSCN4142.JPG

Informacje dnia


Dzisiaj jest: Piątek
18 Października 2019
Dzień Pracownika Służby Zdrowia
Imieniny obchodzą
Julian, Łukasz, René
Do końca roku zostało 75 dni.
Zodiak: Waga

Kalkulator

profesjonalny

Sonda

Twój ulubiony przedmiot?
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 


Copyright © 2010 IK. All Rights Reserved.